KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15904215
nr 1590 4215
Oidentifierad konstnär. Signerad, Capri. Olja på duk, 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 37x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 januari 2024
kl 18:27:51
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr